۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۲ آذر
FA
دانشگاه اصفهان
تقويت تفكر موزه اي، رسالت تشكيل شوراي تخصصي موزه دانشگاه اصفهان
رييس دانشگاه اصفهان در اولين جلسه شوراي تخصصي موزه و مركز اسناد دانشگاه ، تشكيل شوراي تخصصي موزه را تقويت تفكر موزه اي دانست و بر اين مهم تاكيد نمود.

رييس دانشگاه اصفهان در اولين جلسه شوراي تخصصي موزه و مركز اسناد دانشگاه ، تشكيل شوراي تخصصي موزه را  تقويت تفكر موزه اي دانست و بر اين مهم تاكيد نمود.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه اصفهان در اولين جلسه شوراي تخصصي موزه ضمن تاكيد بر تقويت تفكر موزه اي در دانشگاه اصفهان، اظهار داشت: به دليل وجود ميراث فرهنگي و جاودانه هركشوري تفكر موزه اي بايد ميراث غالب آن كشور باشد. وي در ادامه افزود: رسالت شورا اين است كه علاوه بر نهادينه كردن تفكر موزه اي و عدم دخالت سليقه ها ، آثار به جا مانده از گذشتگان را مستدام و ماندگار نمايند.

 دكتر طالبي ضمن تشكر از اقدامات مفيد و موثر در موزه و مركز اسناد دانشگاه اظهار اميدواري نمود كه شوراي تخصصي موزه نيز بتواند منشا اثر و خير و بركت براي دانشگاه باشد.

 دكتر ركني زاده معاون پژوهش و فناوري دانشگاه نيز يكي از رسالت هاي شوراي تخصصي موزه را  جلب اعتماد مردم دانست و بر تعامل مستمر با سازمان هاي شهري به منظور تسهيل در امور مربوط به موزه تاكيد نمود.

شايان ذكر است، دكتر سيد مسعود سيد بنكدار رئيس موزه و مركز اسناد دانشگاه نيز  با ارائه گزارش مبسوطي از فعاليت هاي مركز اسناد و موزه دانشگاه، حمايت هاي رياست و معاون پژوهش و فناوري دانشگاه اصفهان را در جهت پيشبرد اهداف و رسالت موزه و مركز اسناد دانشگاه اثرگذار دانست و به تشريح بخشي از فعاليت هاي انجام شده در موزه دانشگاه پرداخت و اظهار داشت : .......
 
براي مطالعه خبر بر روي لينك كليك نماييد  
تاریخ:
1399/04/08
تعداد بازدید:
3512
منبع:
Powered by DorsaPortal