۱۴۰۱ جمعه ۲۸ مرداد
FA
دانشگاه اصفهان
انتصاب نماینده تام الاختیار و رئیس ستاد آزمون های دانشگاه
طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه اصفهان، دکتر رضا علی نوروزی به عنوان نماینده تام الاختیار و رئیس ستاد آزمون های دانشگاه منصوب شد.


طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه اصفهان، دکتر رضا علی نوروزی به عنوان نماینده تام الاختیار و رئیس ستاد آزمون های دانشگاه منصوب شد.

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر حسین هرسیج سرپرست دانشگاه اصفهان، طی حکمی دکتر رضا علی نوروزی معاون دانشجوی دانشگاه را به عنوان نماینده تام الاختیار و رئیس ستاد آزمون های دانشگاه منصوب نمود.

حکم دکتر نوروزی به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر رضا علی نوروزی

معاون محترم دانشجویی دانشگاه

با سلام و احترام

نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجربیات ارزشمند اجرائی جنابعالی، با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به عنوان" نماینده تام الاختیار و رئیس ستاد آزمون های دانشگاه" منصوب می‌شوید.

امید است در چارچوب آیین نامه ها، ضوابط و مقررات اجرایی و مالی دانشگاه ضمن تعامل موثر با ادارات، سازمانها، شرکتها و موسسات دولتی و غیر دولتی و بهره‌گیری مناسب از منابع موجود، تجربه همکاران و با هماهنگی معاونت اداری و مالی دانشگاه، نسبت به انعقاد و امضای قراردادها و تفاهم نامه‌ها گام های موثر برداشته و بیش از پیش شاهد برگزاری هرچه بهتر آزمون ها در دانشگاه باشیم.

مزید توفیقات جناب عالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای مدظله العالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

دکتر حسین هرسیج

سرپرست دانشگاه اصفهان

تاریخ:
1400/10/07
تعداد بازدید:
2832
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal